Lajmet
Të rejat e fundit
Kategoria
Deputeti Berisha e quan gjest racist e qyqarë veprimin e avokatit Gashi ndaj personit që kërkonte lëmoshë në Prishtinë
14 Feb 2020 - 23:55
Deputeti Berisha e quan gjest racist e qyqarë veprimin e avokatit Gashi ndaj personit që kërkonte lëmoshë në Prishtinë

Deputeti i Kuvendit të Kosovës nga radhët e komunitetit egjiptian, Veton Berisha e ka quajtur të pa pranueshëm gjestin e avokatit Tomë Gashi, i cili të premten shqelmoi paratë e një lypsari në sheshin “Nënë Tereza”, në Prishtinë. Berisha i ka quajtur qyqare, raciste dhe tepër të liga, veprimet e Gashit. “Si deputet i Kuvendit […]Telegrafi.com Më shumë