Lajmet
Të rejat e fundit
Kategoria
Dënimi i Man Cityt, shfaqet Pep Guardiola - kjo është brenga e tij
15 Feb 2020 - 09:30
Dënimi i Man Cityt, shfaqet Pep Guardiola - kjo është brenga e tij
Gjatë ditës se djeshme, skuadra e Manchester Cityt ka marr goditje të madhe.

UEFA e ka dënuar Cityt me dy vite ndalesë për tu paraqitur në Ligën e Kampionëve dhe një shumë prej 30 milionë euro, për shkeljen e rregullave financiare, me shume ne Insporti.com
Insider Sh.p.k Më shumë