Lajmet
Të rejat e fundit
Kategoria
“Coronavirusi, si të ndërpresim zinxhirin e ankthit?” – Psikologia këshillon: Katër hapat për të fituar kontrollin
24 Mar 2020 - 15:25
“Coronavirusi, si të ndërpresim zinxhirin e ankthit?” – Psikologia këshillon: Katër hapat për të fituar kontrollin

Në këtë periudhë, të gjithë jemi duke përjetuar nivele të larta ankthi dhe frike. Të gjithë kemi parë pafund video dhe mesazhe për higjienën fizike. Por ajo që nuk po i kushtohet vëmendje është higjiena mendore, e cila është mbi të gjitha përgjegjëse edhe për higjienën fizike Fiorela Shalsi Psikologe Ndaj në mënyrë që të […]Telegrafi.com Më shumë