Lajmet
Të rejat e fundit
Kategoria
Calhanoglu: Milani dëshiron kualifikimin në Ligën e Evropës dhe triumfin në Coppa Italia
23 May 2020 - 00:10
Calhanoglu: Milani dëshiron kualifikimin në Ligën e Evropës dhe triumfin në Coppa Italia

Hakan Calhanoglu ka thënë se tash ka më pak frikë nga coronavirusi dhe se Milani akoma dëshiron ta zë një vend për në Ligën e Evropës dhe ta fitojë Kupën e Italisë këtë sezon. Rossonerët zunë vendin e shtatë në tabelën e Serie A dhe u kualifikuan në gjysmëfinale të Coppa Italia, para se të […]Telegrafi.com Më shumë