Lajmet
Të rejat e fundit
Kategoria
Breshër edhe në Obiliq (FOTO)
20 May 2020 - 00:15
Breshër edhe në Obiliq (FOTO)

Mot me shi e breshër ka përfshirë shumë pjesë të Kosovës. Përveç në zonën e Suharekës dhe Hasit, mot i ngjashëm ka përfshirë edhe komunën e Fushë-Kosovës dhe atë të Obiliqit. Një qytetar ka dërguar foto në adresë të KALLXO.com, ku shihen kokrra goxha të mëdha të breshrit. Ai thotë se fotot janë shkrepur në […]Kallxo.com Më shumë