Lajmet
Të rejat e fundit
Kategoria
Bashkia e Shkupit do ta ndihmojë Zagrebin me 50 mijë euro
26 Mar 2020 - 11:40
Bashkia e Shkupit do ta ndihmojë Zagrebin me 50 mijë euro

Bashkia e Shkupit do ta ndihmojë qytetin e Zagrebit, pas tërmetit që e kaploi këtë të fundit. Bashkia e Shkupit do të dërgojë ndihmë prej 50 mijë eurove, tha kryetari Petre Shilegov. Ai deklaroi se ka biseduar përmes telefonit me homologun e tij Bandiq dhe duke pasur parasysh se janë mbyllur kufijtë për shkak të […]Telegrafi.com Më shumë