Lajmet
Të rejat e fundit
Kategoria
Australia u kërkon të rinjve të testohen për COVID-19
23 May 2020 - 10:30
Australia u kërkon të rinjve të testohen për COVID-19

Shteti me popullsinë më të madhe në Australi u ka bërë thirrje të rinjve që të testohen për koronavirus, teksa vendi po përgatitet që të lehtësojë edhe më tej masat e izolimit, duke hapur restorantet dhe kafeteritë. Shteti australian Nju Sauth Uells – ku përfshihet edhe qyteti i Sidnejt – është vendi që ka pothuajse […]Kallxo.com Më shumë