Lajmet
Të rejat e fundit
Kategoria
Arrestohet një person në Gjilan për posedim të substancave narkotike
14 Feb 2020 - 14:55
Arrestohet një person në Gjilan për posedim të substancave narkotike

Policia ka arrestuar një person në Gjilan, pasi që tek i njëjti është gjetur dhe konfiskuar substancë e dyshuar narkotike, e llojit heroinë. Rasti ka ndodhur të enjten, rreth orës 18:00. Në njoftimin e bërë nga Policia e Kosovës, thuhet se tek shtëpia e të dyshuarit është gjetur dhe janë konfiskuar edhe dy peshore elektronike. […]Telegrafi.com Më shumë