Lajmet
Të rejat e fundit
Kategoria
Arbër Zeneli ftohet për herë të parë nga Reims, do të jetë i gatshëm për ndeshjen me Monacon
28 Feb 2020 - 18:55
Arbër Zeneli ftohet për herë të parë nga Reims, do të jetë i gatshëm për ndeshjen me Monacon

Arbër Zeneli edhe zyrtarisht është kthyer në skuadrën A të Reims dhe është i gatshëm për ndeshjen me Monacon. Pas një lëndimi që e mbajti gjatë jashtë fushave, sulmuesi anësori do të jetë gati për ndeshjen e vikendit. Zeneli është grumbulluar me skuadrën A për ndeshjen që Reims e luan kundër Monacos në kuadër të […]Telegrafi.com Më shumë