Lajmet
Të rejat e fundit
Kategoria
Arbenita publikon fotografi të ëmbël me Feron: Personi që më mungon tani
22 May 2020 - 23:55
Arbenita publikon fotografi të ëmbël me Feron: Personi që më mungon tani

Modelja Arbenita Ismajli dhe rep-artisti Fero kanë një kohë të gjatë që janë në një lidhje dashurie. Dyshja shpeshherë kishin deklaruar se janë ndarë, por në fund sërish janë bashkuar dhe kanë publikuar imazhe së bashku. Kështu ka bërë edhe Arbenita, ku përmes një postimi në rrjetin social Instagram, ka publikuar një fotografi me Feron […]Telegrafi.com Më shumë