Lajmet
Të rejat e fundit
Kategoria
Ahmeti pas rrëzimit të Qeverisë: ​Kushdo që mori pjesë në krizën politike meriton karantinë
26 Mar 2020 - 00:40
Ahmeti pas rrëzimit të Qeverisë: ​Kushdo që mori pjesë në krizën politike meriton karantinë

Kryetari i Komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti, pas rënies së Qeverisë Kurti, ka paralajmëruar se që nesër do të fillojë planifikimin për intervenimin ekonomik në kryeqytet dhe se do të punojë me të gjithë, pavarësisht përkatësisë politike. Ai ka thënë se kushdo që mori pjesë në krizën politike e meriton të qëndrojë në karantinë deri […]Telegrafi.com Më shumë